خانه / درباره ما

درباره ما

یکی از نیازهای امروز دانش پژوهان، دانشجویان و اساتید، درنگ و دید در همت و مجاهدت دانشوران و نخبگان این مرز و بوم است، تا سرمشق فعالان و تسکین خستگان و امید مشتاقان علم و دانش گردد.

استاد و محقق ارجمند حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر الهی خراسانی از مفاخری است که از رهگذر آشنایی با وی و حکایت اساتید و خاطراتش، می توان به چنین رهاوردی دست یافت.

ایشان متولد 1321 هجری شمسی در نیشابور، و دانش آموخته حوزه علمیه مشهد است و خوشه چینِ خرمن دانش و تقوای بزرگان این دیار بوده است.

سالیان متمادی تدریس و تربیت شاگردان ممتاز در حوزه علمیه، نگارش و تألیف، تأسیس و اداره نهادهای علمی، آموزشی و خیریه، هدایت جریان تولید علم و اثر در عرصه های علوم اسلامی و انسانی، حضور مؤثر  در برنامه ریزی و اجرای اقدامات پژوهشی و همایشهای علمی و … از وی چهره ای ممتاز در عرصه علمی و فرهنگی کشور ساخته است.

این وب سایت که توسط برخی از شاگردان و فرزندان ایشان راه اندازی شده، روایتگر ابعاد زندگی و شخصیت این استاد محقق است، تا هم گامی در مسیر ارج نهادن به مجاهدات عالمان این دیار باشد و هم چراغی فراروی دانش پژوهانی که در مسیر علم و ایمان گام بر می دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *